Seizoen 26/27
Ons nieuwe theaterseizoen komt eraan!
Nog heel eventjes geduld en dan is het zover: De kaartverkoop van theaterseizoen 26/27 gaat van start. Even wat belangrijke data op een rijtje:
- Vrijdag 1 mei: Ons volledige nieuwe theaterseizoen is online te bekijken;
- Vanaf woensdag 6 mei: Onze nieuwe theaterbrochure valt op de mat bij onze Vrienden en iedereen die ons dit seizoen heeft bezocht en post van ons wil ontvangen;
- Dinsdag 12 mei om 18:00 uur: De kaartverkoop start voor onze Vrienden;
- Dinsdag 19 mei om 18:00 uur: De kaartverkoop start voor iedereen.
Ruim aanbod met bekende en nieuwe namen
Het nieuwe theaterseizoen bestaat uit 115 gevarieerde voorstellingen voor jong en oud. Met bekende producties zoals The Dutch Eagles en Top 2000 Live!, maar ook nieuwe namen zoals Remko Vrijdag en Daan van der Hoeven.
We hebben in september vorig jaar een enquête uitgezet onder al onze bezoekers, met de vraag wat niet in onze programmering mag ontbreken. Hieruit zijn waardevolle suggesties gekomen, waarvan we er zelfs een aantal hebben kunnen vastleggen. Denk hierbij bijvoorbeeld aan een tribute aan ‘The Boss’, Bruce Springsteen.
Er zijn al wat voorstellingen in verkoop
De kaartverkoop van een aantal voorstellingen uit ons nieuwe theaterseizoen is al begonnen. Benieuwd welke dit zijn? Klik HIER om een kijkje te nemen.
Blijf op de hoogte!
Geen moment van de start verkoop missen? Meld je dan aan voor onze NIEUWSBRIEF. Deze versturen we eens per 14 dagen en rond de start verkoop een paar keer extra om er voor te zorgen dat niemand het moment dat de kaartverkoop begint mist.
Klein tipje van de sluier
We kunnen het niet laten, alvast een klein voorproefje van namen uit het nieuwe theaterseizoen: Stef Bos, Sara Kroos, Bouke, Tineke Schouten en..... Hans Klok!